
€9.45 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 2 × 2 cm |
| Мощност (W) | 16 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Лумени | 1600 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 4000K |
| Цокъл | G5 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Дължина | 120 |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Продукт | |
| Марка |