
€155.12 / 303.39 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 4.950 кг |
|---|---|
| Размери | 64 × 32 × 64 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 45 |
| Лумени | 3000 |
| Димиране | Да |
| Цокъл | Вграден LED |
| Диаметър (мм.) | |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Да |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |