
€135.82 / 265.64 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 3.950 кг |
|---|---|
| Размери | 54 × 54 × 15 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 40 |
| Лумени | 4000 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | Избираема |
| Цокъл | Вграден LED |
| Напрежение | 50Hz, AC:220-240V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Да |
| Гаранция | 3 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Марка |