
€60.68 / 118.68 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 1.910 кг |
|---|---|
| Размери | 58 × 9 × 58 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 30, 60 |
| Лумени | 6000 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | Избираема |
| Цокъл | Вграден LED |
| Диаметър (мм.) | |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Да |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Марка |