
€13.57 / 26.54 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 1.000 кг |
|---|---|
| Размери | 26 × 7 × 26 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 18 |
| Лумени | 1830 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 3000K |
| Цокъл | Вграден LED |
| Диаметър (мм.) | |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP44 |
| Марка |