
€13.39 / 26.19 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.450 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 17 × 25 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 12 |
| Лумени | 840 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 3000K |
| Цокъл | Вграден LED |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP54 |
| Марка |