
€6.28 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 6 cm |
| Продукт | |
| Цветна температура | 4000K |
| Цокъл | Вграден LED |
| SMART | Не |
| Лумени | 816 |
| Димиране | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Гаранция | 2 години |