
€62.43 / 122.10 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 1.630 кг |
|---|---|
| Размери | 50 × 50 × 16 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 24 |
| Лумени | 2560 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 3000K |
| Цокъл | Вграден LED |
| Напрежение | 50Hz, AC:220-240V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Марка |