
€196.08 / 383.50 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 4.000 кг |
|---|---|
| Размери | 105 × 29 × 29 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 42 |
| Лумени | 4480 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | 3000K |
| Напрежение | 50Hz, AC:220-240V |
| Ъгъл на осветеност | 360 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | >80 |
| Тегло | 4.000 |
| Дължина на кабела(см) | 56 |
| Марка |