
€205.18 / 401.30 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 2.300 кг |
|---|---|
| Размери | 121 × 31 × 38 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 45 |
| Лумени | 4470 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | 3000K |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | >80 |
| Тегло | 2.300 |
| Дължина на кабела(см) | 100 |
| Марка |