
€242.56 / 474.41 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 5.000 кг |
|---|---|
| Размери | 71 × 71 × 14 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 45 |
| Лумени | 5500 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 3000K |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | >80 |
| Тегло | 5.000 |
| Дължина на кабела(см) | 96 |
| Марка |