
€303.66 / 593.91 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 13.900 кг |
|---|---|
| Размери | 17 × 98 × 98 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 105 |
| Лумени | 6300 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | 3000K |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 3 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | >80 |
| Тегло | 13.900 |
| Дължина на кабела(см) | 120 |
| Марка |