
€195.78 / 382.91 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 3.900 кг |
|---|---|
| Размери | 67 × 67 × 15 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 36 |
| Лумени | 3900 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | 3IN1 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Да |
| Гаранция | 3 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | >80 |
| Тегло | 3.900 |
| Дължина на кабела(см) | 100 |
| Марка |