
€67.82 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Weight | 3.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 7 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 45 |
| Цветна температура | 2000K, 4000K, 6000K |
| Лумени | 3600 |
| Напрежение | 185-265V |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| CRI | 80 |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |