
€41.16 с ДДС
Available on backorder
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Weight | 1.375 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 27 cm |
| Продукт | |
| Напрежение | 50Hz, AC:220-240V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 5 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Тегло | 1.375 |
| Дължина на кабела(см) | 80 |
| Марка |