
€92.27 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Weight | 4.00 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 7 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 60 |
| Цветна температура | 2000K, 4000K, 6000K |
| Лумени | 4800 |
| Напрежение | 185-265V |
| Димиране | Да |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| CRI | 80 |
| SMART | Да |
| Дистанционно управление | Да |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |