
€41.31 / 80.80 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 2.250 кг |
|---|---|
| Размери | 62 × 3 × 62 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 29 |
| Цветна температура | 4000K |
| Лумени | 3480 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:200-240V |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | >80 |
| Гаранция | 5 години |
| Марка |