
€4.38 €3.56 с ДДС
Available on backorder
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 12 × 12 × 31 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 9 |
| Цветна температура | 4000K |
| Лумени | 873 |
| Напрежение | 170-250V AC-50/60 Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | 80 |
| Гаранция | 3 години |
| Марка |