
€24.06 / 47.06 лв. €19.60 / 38.33 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 дни
| Размери | 60 × 60 см |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 48 |
| Цветна температура | 4000K |
| Лумени | 4800 |
| Напрежение | 170-265V |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | 80 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |