
€19.91 €16.22 с ДДС
Available on backorder
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 60 × 60 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 40 |
| Цветна температура | 6400K |
| Лумени | 3520 |
| Напрежение | 110-150V DC |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | 80 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |