
€34.77 €28.12 с ДДС
Available on backorder
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 2 × 63 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 40 |
| Цветна температура | 4500K |
| Лумени | 4950 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:200-240V |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | >80 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |