
€28.12 €15.34 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Weight | 1.160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 61 × 37 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 36 |
| CRI | >80 |
| Цветна температура | 6500K |
| Лумени | 4320 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |