
€11.92 €9.71 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 30 × 30 × 2 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 24 |
| Цветна температура | 4000K |
| Лумени | 2280 |
| Напрежение | 180-240V AC-50/60 Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | 80 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |