
€5.85 €4.77 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 17 × 17 × 3 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 12 |
| Цветна температура | 6000K |
| Лумени | 1200 |
| Напрежение | 180-240V AC-50/60 Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | 80 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |