
€4.44 €3.61 с ДДС
Available on backorder
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 17 × 3 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Мощност (W) | 12 |
| Цветна температура | 3000K |
| Лумени | 960 |
| Напрежение | 170-250V AC-50/60 Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| CRI | 80 |
| Гаранция | 3 години |
| Марка |