Лесна за инсталация

Подходяща за осветление на ръбове, шкафове, барове и на места с ограничено пространство за инсталация


€28.63 / 56.00 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
Продуктът вече не се продава КЪМ НОВИЯ ПРОДУКТ
| Тегло | 0.146 кг |
|---|---|
| Размери | 1 × 22 × 26 см |
| Продукт | |
| Мощност на метър (W) | 12W |
| Напрежение | 12V |
| Лумени на метър | 1200 |
| Диоди на метър | 120 |
| Цветна температура | 4000K |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| Димиране | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Дължина на лентата | 5 метра |
| CRI | >80 |
| Гаранция | 3 години |
| Лумени | 1200 |
| Марка |

