
€95.44 / 186.66 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
1 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.800 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 38 × 12 см |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 50, 70, 100 |
| Цветна температура | 3000K, 4000K, 6500K |
| Напрежение | 50/60Hz, AC 160-265V |
| Гаранция | 3 години |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Лумени | 6500, 9100, 13000 |