
€1.42 €1.16 с ДДС
Available on backorder
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 4 × 13 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Цокъл | E14 |
| Крушка форма | |
| Мощност (W) | 7 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Цветна температура | 6400K |
| Лумени | 533 |
| Напрежение | 220V-50/60Hz |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 180 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |