
€5.39 €4.39 с ДДС
Available on backorder
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 4 × 10 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Цокъл | E14 |
| Крушка форма | |
| Мощност (W) | 6 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Цветна температура | 6400K |
| Лумени | 438 |
| Напрежение | 170-260V AC-50/60Hz |
| Димиране | Да |
| Ъгъл на осветеност | 160 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |