
€10.05 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 9 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 5 |
| Лумени | 470 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | RGB+бяло |
| Цокъл | E27 |
| Крушка форма | |
| Напрежение | AC:220-240V; 50Hz |
| CRI | >80 |
| SMART | Да |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Марка |