
€0.77 с ДДС
Available on backorder
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
Продуктът вече не се продава КЪМ НОВИЯ ПРОДУКТ
| Weight | 0.050 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 11 cm |
| Продукт | |
| Цокъл | E27 |
| Крушка форма | |
| Мощност (W) | 9 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Цветна температура | 6400K |
| Лумени | 806 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Димиране | Не |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |