80% по-ниска консумация спрямо обикновени крушки

Филаментна крушка

Ъгъл на светлина 340°


€31.69 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.810 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 41 cm |
| Продукт | |
| Цокъл | E27 |
| Напрежение | AC:220-240V,50/60Hz |
| Мощност (W) | 8 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Лумени | 600 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | 2000K |
| Крушка форма | |
| CRI | >80 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Марка |


