80% по-ниска консумация спрямо обикновени крушки

Филаментна крушка

Ъгъл на светлина 340°


€43.45 с ДДС
Out of stock
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Продукт | |
| Цокъл | E27 |
| Напрежение | AC:220-240V,50/60Hz |
| Мощност (W) | 8 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Лумени | 350 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | 2000K |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |


