80% по-ниска консумация спрямо обикновени крушки

Филаментна крушка

Ъгъл на светлина 300°


€33.74 / 65.99 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.739 кг |
|---|---|
| Размери | 25 × 25 × 42 см |
| Продукт | |
| Цокъл | E27 |
| Напрежение | AC:220-240V,50/60Hz |
| Мощност (W) | 8 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Лумени | 240 |
| Димиране | Да |
| Цветна температура | 2000K |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Гаранция | 2 години |
| CRI | >80 |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Крушка форма | |
| Марка |


