80% по-ниска консумация спрямо обикновени крушки

Термопластична крушка

Ъгъл на светлината 180°


€1.48 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.020 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 8 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 4.5 |
| Цокъл | E14 |
| Напрежение | AC:220-240V,50/60Hz |
| Управление | |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Лумени | 470 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 6500K |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Крушка форма | |
| CRI | >80 |
| Гаранция | 2 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Марка |


