
€2.44 €1.99 с ДДС
Available on backorder
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 5 × 5 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Цокъл | GU5.3 |
| Крушка форма | |
| Мощност (W) | 3.5 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Цветна температура | 2700K |
| Лумени | 280 |
| Напрежение | DC: 12V |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 120, 38 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |