
€3.77 €2.24 с ДДС
Available on backorder
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Dimensions | 2 × 5 cm |
|---|---|
| Продукт | |
| Цокъл | G9 |
| Мощност (W) | 3.2 |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Цветна температура | 6400K |
| Лумени | 345 |
| Напрежение | 220V-50/60Hz |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 270 |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |