80% по-ниска консумация спрямо обикновени крушки

Акрилна крушка

Ъгъл на светлината 120°


€10.22 с ДДС
Available on backorder
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.307 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 20 × 20 cm |
| Продукт | |
| Цокъл | E27 |
| Напрежение | AC:220-240V,50/60Hz |
| Мощност (W) | 11 |
| Димиране | Не |
| Цветна температура | 6400K |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Еквивалентна мощност (W) | |
| Лумени | 900 |
| CRI | >80 |
| Гаранция | 5 години |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Марка |


