
€31.90 с ДДС
Available on backorder
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.680 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 11 × 10 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 9 |
| Цветна температура | 4000K |
| Лумени | 840 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 100 |
| Материал | |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 3 години |
| Марка |