
€36.30 с ДДС
Available on backorder
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.790 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 11 × 12 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 12 |
| Цветна температура | 3000K |
| Лумени | 1080 |
| Напрежение | 50/60Hz, AC:220-240V |
| Димиране | Не |
| Ъгъл на осветеност | 100 |
| Материал | |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 3 години |
| Марка |