

€1,585.41 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 34 × 57 cm |
| Продукт | |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | Черен |
| CRI | 74 |
| Конектор за входящ сигнал | 3 pin XLR, 5 pin XLR |
| Конектор за изходящ сигнал | 3 pin XLR, 5 pin XLR |
| Мощност (W) | 371 |
| Управление | |
| Напрежение | 50/60Hz, 100-240V |
| 16bit Pan (°) | |
| 16bit Tilt (°) | |
| Поддържа RDM протокол | |
| Материал | |
| Гобо фигури (1) | |
| Марка |