

€1,870.10 с ДДС
Available on backorder
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
| Weight | 16.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 21 × 46 cm |
| Продукт | |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | Черен |
| CRI | 60 |
| Конектор за входящ сигнал | 3 pin XLR, Locking Power |
| Конектор за изходящ сигнал | 3 pin XLR, Locking Power |
| Управление | |
| Напрежение | 100-240V 50/60Hz |
| 16bit Pan (°) | |
| 16bit Tilt (°) | |
| Луксове на 5 метра | |
| Поддържа RDM протокол | |
| Марка |