
€1,553.30 / 3,037.99 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
5 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 7 кг |
|---|---|
| Размери | 24 × 18 × 35 см |
| Продукт | |
| Материал | |
| Честота на опресняване (Hz) | |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Ъгъл на осветеност | 31, 4 |
| Цвят | Черен |
| Димиране | Да |
| Конектор за входящ сигнал | 5 pin XLR |
| Конектор за изходящ сигнал | 5 pin XLR |
| Мощност (W) | 280 |
| Управление | |
| Напрежение | 50/60Hz, 90-240V |
| Поддържа RDM протокол | |
| Wash филтър (Frost) (1) | |
| LED пиксел контрол | |
| Луксове на 5 метра | |
| Марка |