

€1,328.85 / 2,599.00 лв. €1,246.73 / 2,438.39 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
7 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Размери | 28 × 19 × 45 см |
| Продукт | |
| Материал | |
| Честота на опресняване (Hz) | |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Ъгъл на осветеност | 2.5 |
| Цвят | Черен |
| Димиране | 16 bit |
| Конектор входящо захранване | powerCON |
| Конектор за входящ сигнал | 3 pin XLR |
| Конектор изходящо захранване | powerCON |
| Конектор за изходящ сигнал | 3 pin XLR |
| Мощност (W) | 136 |
| Управление | |
| Напрежение | AC 100-240V / 50~60Hz |
| 16bit Pan (°) | |
| 16bit Tilt (°) | |
| Цветно колело (1) | |
| Гобо фигури (1) | |
| Луксове на 10 метра | |
| Призма (1) | |
| Призма (2) | |
| Поддържа RDM протокол | |
| Wash филтър (Frost) (1) | |
| Моторизиран фокус | |
| Марка |
