
€315.98 с ДДС
Available on backorder
6 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 4 продадени през последните 7 days
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 8 × 4 cm |
| Материал | |
| Продукт | |
| Напрежение | 100-240V 50/60Hz |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Конектор за входящ сигнал | XLR 3P |
| Конектор за изходящ сигнал | XLR 3P |
| LED индикатори | Да |
| Кабел в комплект | |
| Гаранция | 2 години |
| DMX данни | |
| DMX канали | |
| Дисплей OLED |