
€9.84 с ДДС
Only 1 left in stock (can be backordered)
2 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 5 cm |
| Продукт | |
| Мощност (W) | 96 |
| Напрежение | DC:12V/24V |
| SMART | Не |
| Дистанционно управление | Да |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Гаранция | 2 години |
| Марка |