
€29.97 €24.41 с ДДС
Available on backorder
3 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 5 продадени през последните 7 days
| Weight | 0.700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15 × 5 cm |
| Продукт | |
| Лумени | 3600 |
| Цветна температура | 4500K |
| Напрежение | 85-265V AC-50/60Hz |
| Вградена батерия | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Материал | |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Марка | |
| Мощност (W) | 30 |