
€23.81 / 46.57 лв. с ДДС
Налично за предварителни продажби
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 2 продадени през последните 7 дни
| Размери | 37 × 16 × 8 см |
|---|---|
| Продукт | |
| Лумени | 3600 |
| Цветна температура | 4000K |
| Напрежение | 100-265V 50 60Hz |
| Вградена батерия | Не |
| Гаранция | 2 години |
| Материал | |
| Степен на влагозащита | IP65 |
| Марка | |
| Мощност (W) | 30 |