Лесна инсталация


€4.03 с ДДС
Only 2 left in stock (can be backordered)
4 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 days
Продуктът вече не се продава към новия продукт
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 21 × 26 cm |
| Продукт | |
| Мощност на метър (W) | 3.6W |
| Напрежение | 12V |
| Лумени на метър | 400 |
| Цветна температура | 4500K |
| Ъгъл на осветеност | 120 |
| Димиране | Не |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Дължина на лентата | 5 метра |
| Гаранция | 2 години |
| Лумени | 400 |
| Диоди на метър | 60 |
| Марка |

