
€84.36 / 164.99 лв. €33.23 / 64.99 лв. с ДДС
В наличност (при поръчка на повече бройки, ще се свържем с вас след проверка при доставчика)
8 потребителя са разгледали този продукт през последните 5 минути
🔥 3 продадени през последните 7 дни
| Тегло | 0.250 кг |
|---|---|
| Размери | 10.4 × 6.7 × 1.8 см |
| Продукт | |
| Гаранция | 2 години |
| Цвят | Черен |
| Капацитет на батерията | 10000 mAh |
| Марка | |
| Кабел в комплект | |
| Материал на кутията | Алуминии |
| Индикатор за заряд | |
| Конектори за зареждане | Lighting |
| Време за зареждане | 4 часа |
| Степен на влагозащита | IP20 |
| Конектор изходящо захранване | USB C |
| Мощност (W) | 20 |
| Напрежение | 5V |
| Безжично зареждане | |
| Материал |